Halloween XXL
Wat ooit begon als een Halloweenfeest voor vierhonderd kinderen in 2018, is uitgegroeid tot een evenement waarvoor duizenden bezoekers naar Leidsche Rijn Centrum komen. Afgelopen jaar liep het aantal deelnemers op tot ruim 3.000 kinderen. Dit jaar wordt daarom alles uit de kast getrokken voor Halloween XXL: vijf dagen Halloween, een vernieuwde speurtocht, een groot spookhuis, de Engste Winkel van Utrecht en een spectaculaire vuurspuwshow.
Daarom wordt Halloween dit jaar voor het eerst een meerdaags spektakel. Van 28 oktober tot en met 1 november van 12.00 tot 17.00 uur kunnen bezoekers terecht voor Halloween XXL. In het voormalige pand van CASA aan de Parijsboulevard wordt vijf dagen lang een spookhuis geopend en op een andere locatie in het winkelcentrum verrijst de Engste Winkel van Utrecht.
Het grote publieksmoment vindt plaats op vrijdag 30 oktober. Van 15.00 tot 19.30 uur staat het centrum volledig in het teken van Halloween, met entertainment en de vernieuwde Halloween-speurtocht. Op het Brusselplein komt een Pompoenen Bar en natuurlijk lopen er verspreid door het centrum weer volop griezels en andere Halloweenfiguren rond.
De avond wordt om 19.00 uur afgesloten met een spectaculaire vuurspuwshow op het Hof van Bern. Geen snoepjacht, maar een echte missie Ook de populaire speurtocht krijgt dit jaar een nieuwe aanpak. Kinderen hoeven niet meer bij iedere winkel in de rij te staan voor een snoepje. In plaats daarvan is bij deelnemende ondernemers een geheime hint verstopt. Die vullen kinderen in op hun speurtochtkaart. Wie de missie volbrengt, krijgt aan het einde een goodiebag.
Wanneer
- 28 okt. 2026 - 1 nov. 2026van 12:00 uur tot 17:00 uur

