Stadsbrasserie en bar De Utrechter

Bezoek De Utrechter op het Vredenburg voor een heerlijke koffie met een Mesjokke domtorentje, ontbijt, lunch, diner of gezellige borrel. Geniet van kleine culinaire dinergerechten die je kunt delen (shared dining). Maar in je eentje genieten van je favorieten mag natuurlijk ook! Er wordt gewerkt met lokale producten, zoals brood van De Bakkert en Bakkerij Vroeg, kaas van De Utrechtse Munt Kaas en bitterballen van De Clique. Verder staan er veel lokale producten op de borrelkaart. Je herkent de Utrechtse producten op de menukaart door de rode ‘U’ die erachter staat. Naast eten en drinken kun je bij De Utrechter ook genieten van kunst en cultuur, houd de website in de gaten voor hun agenda. Hier beleef je de stad!

Op de lunchkaart van de Utrechter staan diverse vegetarische en veganistische gerechten. Denk aan soep van de Verspillingsfabriek, de beste tosti's van ons stadsie of salades. Op de dinerkaart staan meerdere vegetarische en veganistische gerechten. Daarnaast wordt een Groen Tafeltje Vol geserveerd met heerlijke vegetarische en plantaardige gerechten. 

Agenda

  • 27
    jul
    28
    dec

    De Utrechter Pubquiz

    Maandelijkse pubquiz door Upbeatles met categorieën zoals muziek, sport en algemene kennis.
  • 1
    jul
    19
    aug

    Upbeatles zomer pubquizzen

    In juli en augustus organiseert De Utrechter op dinsdagavond samen met Upbeatles een reeks zomerse pubquizzen met elk een ander thema. Denk aan Friends, Foute muziek en natuurlijk de heerlijke zeroes!
  • 7
    jul
    31
    aug

    Zomeractie bij De Utrechter

    Van 7 juli t/m 31 augustus heeft restaurant De Utrechter een supertoffe zomeractie!

Algemene informatie

maandag09:00 - 23:00 uur
dinsdag09:00 - 23:00 uur
woensdag09:00 - 23:00 uur
donderdag09:00 - 00:00 uur
vrijdag09:00 - 00:00 uur
zaterdag11:00 - 00:00 uur
zondag11:00 - 22:00 uur

Open

Maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag, zondag.

Adres

Stadsbrasserie en bar De Utrechter

Vredenburg 40
3511 BD Utrecht

Contact